Květen 2011

Pohádky

30. května 2011 v 21:31 | Elena |  °° Téma týdne °°
Pohádky jsou fajn.. Díky nim můžeme uniknout z reality. Dostat se do světa, kde je všechno možné. Můžeme si plnit sny a tajná přání bez jakéhokoliv omezení. Můžeme být kýmkoliv chceme a s kýmkoliv chceme. A každý den můžeme žít jiný příběh. Jenomže celý život nemůžeme žít v pohádce. Jednoho dne se musíme vrátit do reality. A čím jsou naše pohádky krásnější, tak tím je dopad do reality tvrdší. Jak říkám..Pohádky jsou fajn :)


Nejlepší pohádka na světě je láska...

Budoucnost

26. května 2011 v 5:52 | Elena |  °° Téma týdne °°
Budoucnost..
Neměli by jsme se zas tak zajímat budoucností, ale přítomností..No když si vemete, tak vlastně "Budoucnost" je to, pro co žijeme. Už od narození si plánujeme co budeme, s kým budeme, kde budeme. Když jsem byla malá, tak jsem nechtěla být princezna ( jako asi hodně lidí), ale já jsem chtěla být: Upír, vlkodlak,čarodějka..jednu dobu jsem chtěla, aby si pro mě přiletěl Petr Pan :D , tak ve 3.třídě jsem chtěla být veterinářka a od 4. třídy chci být herečka a to mi zůstalo do dnes... :)

řetěztec

10. května 2011 v 10:20 | Elen |  ☺Moje Keciy ☺
Co je to láska? Každý se ptá,ale kdo zná odpověď? Pro lásku existuje hodně definicí a každá je pravdivá,protože láska znamená pro každého něco jiného.Pro mě je to pocit štěstí,pro který toho musím až příliš obětovat.Ale většinou to stojí za to.Láska bolí,ale dokáže zahřát.Láska tě srazí k zemi,ale taky tě dokáže vyzvednout ze dna.Láska tě může rozbrečet,ale taky utěšit.Může tě rozesmát,může tě zabít.Láska je mocná čarodějka,z jejíchž spárů nelze utéct.Láska si nevybírá,prostě tě polapí,a když tě dostane do své moci,tak jí neutečeš.Láska je vir,který není nakažlivý.Láska je dlouhá řada střídavých pocitů.Je jako kolotoč,jednou jsi nahoře,pak zase dole a pak zase nahoře.Láska je touha.Schopnost obětovat se pro druhé.Láska je jako příklad,který musíš vypočítat a buď se ti to povede,nebo musíš začít zase od začátku.Láska je jako skládačka,kde všechny dílky musí zapadat do sebe,aby mohla fungovat.Láska je jako lepící páska,co se na ni chytne,už se neodlepí.Je to nekonečný řetězec zlomených srdcí,ve kterém moje srdce bije pro tebe,tvoje srdce bije pro ni a její srdce bije pro někoho jiného...

Proč?

1. května 2011 v 18:03 | Elena |  ☺Moje Keciy ☺

Proč?


Kluci jsou ták necitelní..Do teď jsem si myslela, že někdy časem potkám svoji životní lásku. Na ten den jsem se fakt těšila. Až HO uvidím a rozbuší se mi srdce a budu nervozní. Prostě jsem věřila, že někde na světě je kluk pro mě.. A třeba že někde je *kluk pro mě*, jenomže.... Jenomže já už žádnýho nechcu.. Ne potom co mi udělali.. To bylo to nejhnusnější co mi kdo udělal vůbec. Jak se mám teď dívat na kluky z té dobré stránky, když nevím která to je.. Prej všichni kluci nejsou stejní..Jenomže já jsem ještě nepotkala jinýho kluka než jsou všichni ostatní :/ Nesnáším je !